Ваш автомобіль:
Товарів у наявності: 5153

Зовнішній тюнінг  

Найбільш популярним є тюнінг зовнішнього дизайну авто, до якого відносяться будь-які зовнішні перетворення і модернізації. І завдяки таким перетворенням авто набуває стильний і оригінальний вигляд. Керованість і стійкість автомобіля можна підвищити за рахунок використання низькопрофільною гуми і широких колісних дисків. При цьому необхідно посилити і ходову частину. Встановивши аеродинамічні аксесуари, це посприяє активному і стабільному руху не тільки по прямій дорозі, але і при подоланні крутих поворотів. Установка на автомобіль протитуманних фар, світлодіодних ходових вогнів, стоп-сигналів, прожекторів сприяє збільшенню безпеки руху. Найбільш поширеним і популярним зовнішнім прикрасою вважається аерографія - нанесення зображень на поверхню елементів авто.
Купить внешний тюнинг на внедорожник. Фото.

Види стайлінгу

На відміну від тюнінгу авто, за допомогою якого модифікуються технічні характеристики, стайлінг авто тільки на увазі зміну його зовнішнього екстер'єру. Раніше цей вид сучасного мистецтва являв собою тільки різновид графіті і під ним розуміли тільки малюнки і аерографію кузова авто. Згодом така розпис автомобілів так набула популярності, що до таких елементів стайлінгу була додані аеродинамічні обважування, оригінальна оптика, стильні легкосплавні або ковані колісні диски, декоративні елементи оздоблення інтер'єру салону і різні модернізації аудіосистем.

Зовнішній тюнінг

Якщо підійти до тюнінгу з усією серйозністю, то стайлінг автомобілів потихеньку втягне в себе і заміну окремих частин машини. Простіше кажучи, тюнінг авто надає можливість власникові проявити свої творчі ідеї та індивідуальний смак. Саме так і зароджуються коріння величезної популярності авто тюнінгу – цієї оптимізації характеристик і прикраси зовнішнього вигляду автомобіля, який з моменту свого народження весь час невблаганно розвивається і вдосконалюється.

Вас можуть зацікавити автомобільні багажники.

на сторінку
Показані 1 - 12 із 5153 пунктів
Показані 1 - 12 із 5153 пунктів