Ваш автомобиль:

Каталог

Товарів у наявності: 18

Хром накладки  

Для того, щоб захистити автомобіль від подряпин і надати його зовнішності бажану індивідуальність, можна використовувати хромовані накладки. Подібні аксесуари для тюнінга мають компактні розміри і можуть встановлюватися скрізь: на стійки між дверима, на капот, під ручки дверей і на них, на ліхтарі або над фарами (так звані «реснички»), над жиклерами склоомивача і так далі. Очевидно, що пошкодження лакофарбового покриття тягнуть за собою утворення іржі, і автовласники намагаються вжити превентивних заходів, щоб уникнути таких неприємностей.

Для збереження і поліпшення зовнішнього вигляду автомобіля своєчасно придбайте накладки на ручки дверей

Вид хромированных накладок на автомобиле черного цветаНапевно, ви звертали увагу на тюнінговані авто, блискучі хромованими поверхнями. Змінити на краще первісний вигляд «залізного друга» - завдання здійсненне. Ваша особиста транспортний засіб стане менш сприйнятливим до потертості і різних механічних впливів, якщо використовувати спеціальні захисні аксесуари. Можна купити накладки на ручки дверей і дзеркала, на решітку радіатора, а також на деталі кузова, наприклад капот і двері. Всі згадані елементи виготовляються відповідно до профілями штатних деталей автомобілів конкретних марок. Отже, хром накладка на решітку радіатора і хром накладки на дзеркала здатні перетворити вашу машину, тобто надати їй більш доглянутий вигляд.

Ми допоможемо вам купити хром накладки і правильно їх встановити, щоб автомобіль виглядав абсолютно бездоганно

Наша продукція дозволить вам створити імідж респектабельного автовласника. Телефонуйте нам, якщо є якісь питання з приводу пропонованого товару. Звертаємо вашу увагу на те, що постійним клієнтам надаються знижки від 5% до 70%. Співпраця з нами є вигідним: якість накладок гарантовано, способи оплати за послуги замовник визначає на свій власний розсуд і може її зробити після установки у нас.
Демонстрация внешнего вида авто с хромированными накладками

на сторінку
Показані 1 - 12 із 18 пунктів
Показані 1 - 12 із 18 пунктів