Ваш автомобиль:
Товарів у наявності: 3465

Багажник на дах авто  

универсальные багажники на крышуЧасто при покупці автомобіля і не думаєш, що тобі на ньому доведеться коли-небудь перевозити будматеріали, а ось вже і на велосипеді хочеться покататися подалі за містом, та на відпочинок хотілося б взяти побільше потрібних речей. Багажники на дах - незамінна річ для активних людей і ми допоможемо підібрати кращий варіант. Нижче наведено невеликий список того, що необхідно знати для покупки:

  • модель, марку і рік випуску вашого авто;
  • наявність рейлінгів;
  • тип або вид вантажу, який підлягає транспортування;
  • як регулярно ви будете використовувати автобагажник.

Автобагажники на дах

У разі, коли аеродинамічні поперечки на рейлінги вже встановлені, можна приступати до підбору Аеробокси, кріплення для лиж, човнів, велосипеда і т.д., які встановлюються на них.

Якщо ж система відсутня, але рейлінги на автомобілі встановлені, то вам необхідний універсальний автобагажник на рейлінги. Якщо ви регулярно використовуєте в поїздках багажник, то вам краще вибрати поперечки, що мають аеродинамічний профіль, що зробить його тихіше на високих швидкостях.

Якщо на вашому авто відсутні рейлінги, то наш менеджер допоможе підібрати багажники на дах авто спеціально під марку вашого авто з установкою на штатні місця, водостоки або гладку дах.

Поперечки на рейлінги

Зазвичай, кріплення для лиж, велотранспорту, серфінгу або автобокси встановлюються на поперечки. Для таких цілей найкращим чином підійдуть алюмінієві поперечки на дах автомобіля. Але присутні виключення. Наприклад, велокріплення на задні двері і запасне колесо, велокріплення на фаркоп, магнітні кріплення на дах автомобіля для лиж. Кожен спосіб установки має свої переваги.

купить автобагажник на крышу

Купити багажник на дах автомобіля

У нашій компанії ви з легкістю зможете купити багажник на авто необхідний для вашого «залізного» одного. Якщо вам потрібна допомога при виборі кита для автомобіля без рейлингов, зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті. Наш менеджер допоможе вам підібрати необхідний для вашого авто поперечки на дах і допоможе визначитися з методом установки. Крім цього він запропонує вам вигідні варіанти покупки в різних цінових категоріях.

Придбавши автобагажник в нашому інтернет-магазині, наші фахівці допоможуть вам його встановити на дах вашого автомобіля.

Вам може бути корисним товар з категорій: рейлінги або бокс на дах.

на сторінку
Показані 1 - 12 із 3465 пунктів
Показані 1 - 12 із 3465 пунктів