Ваш автомобіль:
Товарів у наявності: 4120

Багажник на дах авто  

універсальні багажники на дах Часто при покупці автомобіля і не думаєш, що тобі на ньому доведеться колись перевозити будматеріали, а ось уже і на велосипеді хочеться покататися подалі за містом, та на відпочинок хотілося б взяти більше потрібних речей. Багажники на дах – незамінна річ для активних людей, і ми допоможемо підібрати найкращий варіант. Нижче наведено невеликий список того, що необхідно знати для покупки:

  • модель, марку і рік випуску вашого авто;
  • наявність рейлінгів;
  • тип або вид вантажу, який підлягає транспортування;
  • як регулярно ви будете використовувати автобагажник.

Автобагажники на дах

У разі, коли аеродинамічні поперечки на рейлінги вже встановлені, можна приступати до підбору аеробоксу, кріплення для лиж, човнів, велосипеда тощо, які встановлюються на них.

Якщо система відсутня, але рейлінги на автомобілі встановлені, то вам необхідний універсальний автобагажник на рейлінги. Якщо ви регулярно використовуєте в поїздках багажник, то вам краще вибрати поперечки, що мають аеродинамічний профіль, що зробить його тихіше на високих швидкостях.

Якщо на вашому авто відсутні рейлінги, наш менеджер допоможе підібрати багажники на дах авто спеціально під марку вашого авто з установкою на штатні місця, водостоки або гладкий дах.

Поперечки на рейлінги

Зазвичай кріплення для лиж, велотранспорту, серфінгу або автобокси встановлюються на поперечки. Для таких цілей найкраще підійдуть алюмінієві поперечки на дах автомобіля. Але є винятки. Наприклад, велокріплення на задні двері та запасне колесо, велокріплення на фаркоп, магнітні кріплення на дах автомобіля для лиж. Кожен спосіб установки має свої переваги.

купити автобагажник на дах

Купити багажник на крышу автомобиля

У нашій компанії ви з легкістю зможете купити багажник на авто потрібний для вашого «залізного» одного. Якщо вам потрібна допомога при виборі кита для автомобіля без рейлінгів, зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті. Наш менеджер допоможе вам підібрати необхідний для вашого авто поперечки на крышу і допоможе визначитися з методом встановлення. Крім цього він запропонує вам вигідні варіанти покупки в різних цінових категоріях. товар з категорій: рейлінги або бокс на крышу.

на сторінку
Показані 1 - 12 із 4120 пунктів
Показані 1 - 12 із 4120 пунктів