Ваш автомобиль:

Каталог

Товарів у наявності: 516

Дефлектор капота - мухобойка  

мухобойка на капот цінаВсі автомобілісти давно знають, що, якщо камінь під час руху автомобіля потрапить під його капот, то він може залишити, можливо, незначні, але все ж помітні ушкодження, що не естетичні подряпини. Мухобойка на капот в свою чергу є своєрідним щитом, який за формою відповідає передній частині капота автомашини.

Мухобойка на авто

Пристрій виробляють з гнучкого, щільного акрилового скла. Подібний автомобільний аксесуар стане прекрасним візуальним доповненням для Вашої машини, але, що найважливіше, він зуміє захистити лобове скло, а також і капот авто від забруднень, дрібних кам'яній і літаючих комах під час руху. Перша і основна функція, яку виконують дефлектори капота, цей напрямок зустрічного повітря вгору (що досягається завдяки відігнутої вгору задній частині такого аксесуара), яке дозволяє виносити з собою різні небезпечні дрібні предмети від кузова Вашого автомобіля.

Купити дефлектор капота

дефлектор на капот

Після грамотної установки в нашому сервісному центрі (Київ) така деталь додасть Вашому автомобілю обтічний вигляд, що значно поліпшить його аеродинаміку. Закріплюється мухобойка на капот таким чином, що кузов при цьому абсолютно не травмується. Для цих цілей аксесуар укомплектований латексними самоклеючими прозорими накладками, що наклеюються в місця кріплення, щоб запобігти подряпини. Найчастіше мухобойка закріплюється в заплановані виробником рідні місця в точній геометричному збігу, що забезпечує надійність кріплення.

Купити мухобойку Ви зможете легко, при цьому ціна Вас помітно порадує своєю демократичністю. На нашому сайті пропонується широкий асортимент якісної, а також перевіреної часом продукції, також Ви можете ознайомитися з фото. При бажанні Ви зумієте підібрати найбільш підходящу саме Вас модель. Щоб уберегти свій автомобіль від можливих неприємних ситуацій, що виникають при русі, потрібно свідомо купити дефлектор капота egr, sim і інші у нас в інтернет-магазині.

Зверніть увагу на якісні вітровики, за доступною ціною.

на сторінку
Показані 1 - 12 із 516 пунктів
Показані 1 - 12 із 516 пунктів