Ваш автомобиль:
Товарів у наявності: 3801

Автобагажники  

автобагажник киев

Щоб завантажити в автомобіль більше різних речей, ще на зорі автомобілізму, автолюбителі застосовували додаткові багажники. Він являє собою металеву конструкцію, яку закріплюють на даху транспортного засобу. Вантажі, яким не вистачило місця всередині авто, укладаються і закріплюються в таких конструкціях. Їх можна розрізнити як по кріпленню, так і по конструкції.

Кріпильні елементи автобагажників для кожної марки автомобіля виготовляються індивідуально. Поверхня деталей, яка стикається з кузовом авто, покривається полімерними складами, що запобігають при установці і знятті появи подряпин. У виготовленні поперечок використовується алюмінієвий або сталевий профіль з прямокутним або аеродинамічним перетином. Сучасні автобагажники, їх просунуті моделі виключають аеродинамічні шуми, гарантують економію палива і не збільшують габаритні розміри автомобіля.

У всіх перерахованих випадках - це дві поперечки з елементами кріплення (кріпильні адаптери, упори, замки). В даний час моделі багажників мають привабливий дизайн і їх можна відразу встановлювати на авто.

Багажники для автомобілів

В даний час для автомобілів автобагажники на дах поділяються на такі види: відкритого типу (використовують додаткові кріплення для човнів, велосипедів, лиж), а також вантажні бокси і вантажні кошика.

В основі стандартного автобагажників на дах лежать поперечні профілі, що розрізняються між собою за типом кріплення. Залежно від типу кріплення на даху їх можна розділити:

  • для гладкого даху;
  • які кріпляться на водостоки;
  • в штатні місця;
  • на поздовжні рейлінги;
  • на Т-профіль;
  • на інтегровані дуги.

автобагажники

Як купити автобагажник в Київі

На нашому сайті представлений широкий асортимент обладнання, що знаходиться на складі в Києві, або ми можемо його доставити під замовлення. Наша компанія здійснює доставку по всій Україні. Якщо ви ще сумніваєтеся, що саме Вам необхідний, і буде найкращим чином відповідати вашим вимогам - радимо звернутися до наших фахівців. Вони підберуть для вас найбільш підходящий варіант відповідно ціни і якості.

Пропонуємо ознайомитися з додатковим обладнанням, на нашому сайті, в тому числі з тягово-зчіпним пристроєм.

на сторінку
Показані 1 - 12 із 3801 пунктів
Показані 1 - 12 із 3801 пунктів