Ваш автомобиль:
Товарів у наявності: 61

Бокс на дах автомобіля  

автобоксы на крышу автомобиля купить

Пропонуємо Вам високоякісні автомобільні бокси на дах різних розмірів, форм і кольорів. Після покупки Ви досить істотно збільшите вільне місце в салоні і зможете возити вантажі на даху.

Бокс на дах авто є знімний багажний відсік, призначений для перевезення різних дрібногабаритних вантажів. Упакувавши всередині речі і зафіксувавши їх кріпильними ременями, ви захистите свій багаж від негоди.

Відмітна вельми приємна особливість сучасних багажників - це їх зовнішній вигляд. Тепер бокс для перевезення вантажів і автомобіль є одне ціле, що не перекручуючи загальний дизайн машини. Як позитивну рису Автобокс можна відзначити його безпечну конструкцію.

Ми пропонуємо вам підібрати для свого авто найбільш підходящий Автобокс на дах. Наша компанія пропонує широкий вибір різних моделей з пластика, які покриті спеціальним водонепроникним матеріалом і спеціальні сумки. Такі багажні бокси можна встановлювати на будь-яке авто, яке оснащено багажної системою.

Бокс на дах автомобіля купити в Києві


автомобильные боксы на крышу киев

Багажник бокс оснащений поздовжніми жолобами і спойлерами, які мінімізують опір повітряному потоку, вібрації і шумів. Кріпиться він на даху авто за кілька хвилин і при цьому не потрібно спеціальних інструментів і пристосувань. Також якщо дозволяє ширина даху Вашого автомобіля можна поруч з боксом закріпити кріплення для велосипеда або лиж.

Багажники бокси на дах автомобіля оснащуються кріпильними ременями. Також вони оснащені спеціальною системою відкриття, яка не вимагає додаткових зусиль при опусканні і піднятті кришки. Центральний замок дає можливість закриття і відкриття одним поворотом ключа одночасно в декількох блокуючих точках. Витягується з замку ключ, тільки після закриття блоку.

Купити багажник бокс на дах автомобіля в Україні

Вам варто звернути увагу на місткі різноманітність дизайнів, кольору, розмірів і функціоналу. Представлені нашою компанією вантажні бокси, безумовно, значно збільшать можливості вашої машини в області перевезення багажу.

Якщо ви збираєтеся перевозити довгомірні предмети, наприклад, сноуборди, лижі і т.д. Вам необхідний довший бокс багажник на дах. Короткі багажні системи ідеально підійдуть для транспортування наметів, валіз, рюкзаків, сумок або колясок.

Крім цього автобокси на дах автомобіля купити які можна в нашому інтернет-магазині, зможуть збільшити корисний об'єм автотранспорту до 600-літрів і захистять ваш вантаж від вітру, дощу і снігу. При покупці варто звернути увагу на якість пластика, легкість в відкриванні і особливо добре перевірити кріпильні лапи.

Залиште в салоні місце для сім'ї, а вантаж возите в багажному боксі!

бокс на крышу автомобиля купить

Может Вас заинтересует фаркоп или защитные пороги на Ваш автомобиль.

на сторінку
Показані 1 - 12 із 61 пунктів
Показані 1 - 12 із 61 пунктів