Ваш автомобіль:
Товарів у наявності: 3816

Фаркопи - причіпний пристрій  

Де купити фаркоп і для чого він призначений?

Тягово зчіпний пристрій, фаркоп - це дуже корисна річ, вона може допомогти у найрізноманітніших життєвих ситуаціях. Але щоб від нього була максимальна користь, необхідно його правильно підібрати, а значить - звернутися до потрібного магазину за консультацією фахівця.

Причіпний пристрій - види гаків.

Установка фаркопа Київ. фотоФото купити фаркоп Київ на іномаркуКупити причіпний пристрій для причепа. Фото.

Вони завжди користувалися великою популярністю. Особливо їх популярність велика серед дачників, авто туристів, рибалок та охотників. Адже це тягово-зчіпний пристрій, який здійснює зчеплення автомобіля з причепом, який також нерідко потрібний для перевезення меблів, урожаю, різного обладнання або навіть моторної лодки.

Фаркопи на іномарки їх види та характеристики

Щоб не помилитися з вибором, слід знати, які бувають моделі і на що звертати увагу при виборі. По-перше, дуже важливо, щоб у даного пристрою був паспорт. Причому підбирати причіпний потрібно під навантаження, що допускаються на сам автомобіль. По-друге, він значно відрізняється за видами. Є 3 види - зварений, знімний та фланцевий. Найдешевше купити фаркоп зварного типу - ціна якого на порядок нижча, але на відміну від інших, його не можна зняти, що неприпустимо, якщо Ви плануєте відвідати Європу. Знімні мають вартість вище і діляться на 3 типи - на двох болтах, швидкоз'ємні автомати, горизонтальні та вертикальні. Найбільш популярні виробники - Galia і HakPol.

Серед переваг відзначаються:

  • висока міцність і надійність
  • співпадіння кріпильних відвернень з місцями кріплення
  • наявність порошкового фарбування, що знижує ризик корозії або цинкування запобігає корозію
  • широкий асортимент.

Як відбувається встановлення фаркопу для легкових автомобілів

Зазвичай він кріпиться до кузова або рами авто, а іноді й у лонжероні. Прикріпити його можна як за допомогою професіоналів, так і самостійно. Однак слід зазначити, що встановлення причіпного пристрою вимагає відповідального підходу та уваги до деталей, щоб гарантувати безпеку на дорозі. Адже деякі балки виконують роль замінника підсилювача бампера. Причому крім механічного, дане пристрій забезпечує електричне з'єднання автомобіля з причепом і в разі перевірки ліхтарів бортовим комп'ютером, потрібна більш сучасна електронна частина.

Продаж фаркопів у Києві (Україні) від магазину Tuning.com. ua

У нашому інтернет магазині на фаркопі ціна порадує гаманець, а так само надано великий асортимент, якість якого ми гарантуємо поверненням грошей. При цьому наші фахівці допоможуть розібратися з вибором та монтажем на Ваш автомобіль. Оплату товару можна здійснювати у різний спосіб - при отриманні або перекладом. Доставка проводиться по всій Україні. Для консультації зі спеціалістом або отримання відповідей на питання, що залишилися Ви можете замовити зворотній дзвінок, заповнити форму «контакти» або просто зателефонувати нам по телефону. двигуна" href="2855-zashhita-kartera">захист картера та кенгурятники.

на сторінку
Показані 1 - 12 із 3816 пунктів
Показані 1 - 12 із 3816 пунктів