Ваш автомобиль:
Товарів у наявності: 3585

Фаркопи - причіпний пристрій  

Де купити фаркоп і для чого він призначений?

Тягово зчіпний пристрій, фаркоп - це дуже корисна річ, вона може допомогти в самих різних життєвих ситуаціях. Але щоб від нього була максимальна користь, необхідно його правильно підібрати, а значить - звернутися в потрібний магазин за консультацією фахівця.

Причіпний пристрій - види гаків.

Установка фаркопа Київ. фотоФото купити фаркоп Київ на іномаркуКупити причіпний пристрій для причепа. Фото.

Вони завжди користувалися великою популярністю. Особливо їх популярність велика серед дачників, авто туристів, рибалок і мисливців. Адже це тягово-зчіпний пристрій, який здійснює зчеплення автомобіля з причепом, який також нерідко необхідний для перевезення меблів, врожаю, різного устаткування або навіть моторного човна.

Фаркопи на іномарки їх види і характеристики

Щоб не помилитися з вибором, слід знати, які бувають моделі і на що звертати увагу при виборі. По-перше, дуже важливо щоб у даного пристрою був паспорт. Причому підбирати причіпний потрібно під навантаження, що допускаються на сам автомобіль. По-друге, він вагомо відрізняється за видами. Є 3 види - зварений, знімний і фланцеве. Найдешевше купити фаркоп зварного типу - ціна якого на порядок нижче, але на відміну від інших, його не можна зняти, що неприпустимо, якщо Ви плануєте відвідати Європу. Знімні мають вартість вище і діляться на 3 типи - на двох болтах, швидкоз'ємні автомати, горизонтальні і вертикальні. Найбільш популярні виробники - Galia і HakPol.

Серед переваг відзначаються:

  • висока міцність і надійність
  • співпадіння кріпильних отворів з місцями кріплення
  • наявність порошкового фарбування, що знижує ризик корозії або цинкування запобігає корозію
  • широкий асортимент.

Як відбувається установка фаркопа для легкових автомобілів

Зазвичай він кріпиться до кузова або рами авто, а іноді і в лонжерони. Прикріпити його можна як за допомогою професіоналів, так і самостійно. Однак слід зазначити, що установка причіпного пристрою вимагає відповідального підходу і уваги до деталей, щоб гарантувати безпеку на дорозі. Адже деякі балки виконують роль замінника підсилювача бампера. Причому крім механічного, даний пристрій забезпечує електричне з'єднання автомобіля з причепом і в разі перевірки ліхтарів бортовим комп'ютером, потрібна більш сучасна електронна частина.

Продаж фаркопов в Києві (Україні) від магазину Tuning.com.ua

У нашому інтернет магазині на фаркопи ціна порадує гаманець, а так само надано великий асортимент, якість якого ми гарантуємо поверненням грошей. При цьому наші фахівці допоможуть розібратися з вибором і монтажем на Ваш автомобіль. Оплату товару можна здійснювати різними способами - при отриманні або перекладом. Доставка проводиться по всій Україні. Для консультації з фахівцем або отримання відповідей на питання, що залишилися Ви можете замовити зворотний дзвінок, заповнити форму «контакти» або просто зателефонувати нам по телефону.

Варто звернути увагу на такі категорії як захист картера та кенгурятникі.

на сторінку
Показані 1 - 12 із 3585 пунктів
Показані 1 - 12 із 3585 пунктів