Ваш автомобіль:

Каталог

Товарів у наявності: 129

Рейлінги на дах автомобіля  

Рейлінги на авто

рейлинги на автомобильДосить часто у автолюбителів виникає проблема, пов'язана з нестачею місця для розміщення багажу всередині машини. Трапляється це при виїздах на вікенд, риболовлю, полювання. У поїздках на дачу або у відпустку. А також коли необхідно взяти з собою в подорож великогабаритні вантажі. Адже човен, лижі, велосипед або інше тур-спорядження, через великі розмірів можна розмістити всередині машини або багажника.

До того, як купити рейлінги на дах, що необхідно про них знати?

Їх назва прийшла від англійського слова rail, що позначає рейка або перекладина. Представляють вони з себе металеву трубну конструкцію з кінцями покритими пластиком і розташованими на ній різними кріпленнями. У деяких моделях автомобілів вони вже встановлені виробниками. При цьому їх зовнішній вигляд тільки виграє від наявності рейлінгов. Машина візуально ставати вище, виглядає більш солідно і привабливо.

Вибирають їх виходячи з їх практичного використання: 

  • перевіз стандартного і негабаритного багажника
  • транспортування велосипедів
  • перевезення спортивного спорядження (сноуборди, лижі та ін.)
  • в якості транспортної платформи для туристичних поїздок.

Основні види:

Поділяються поздовжні рейлінги для авто на універсальні, для різних марок автомашин. І модельні, що встановлюються тільки на певної міри автомобілів. За матеріалом виготовлення вони можуть бути сталевими, алюмінієвими або покритими пластиком. Різноманітність асортименту багажних систем на дах авто дуже велике. Тому при їх підборі основне, на що потрібно звернути увагу, це сумісність їх з вашим авто, вантажопідйомність і міцність.

Переваги:

  • можливість оснащення додатковими пристроями (багажники, бокси, кріплення для сноубордів)
  • додатковий простір для розміщення вантажів
  • можливість перевезення велосипедів та іншого спортивного спорядження
  • рівномірний розподіл вантажу.

Особливості установки:

Ці конструкції можна встановити на СТО або самостійно. На більшості автомобілів, є готові посадочні місця на даху для закріплення дуг. Але можливо буде необхідність виконати отвори, для кріплення на потрібній відстані і обов'язково обробити його для уникнення корозії. При відсутності належних навичок краще довірити це професіоналам. Цей варіант гарантує якісну і правильну установку, без люфтів і з належною жорсткістю конструкції.

Хочете купити рейлінги на авто прямо зараз?

рейлинги на авто купитьПодивіться каталог нашого сайту і виберіть відповідну опцію. Якщо є питання по різним моделям ви можете звернутися до наших консультантів. Досвідчені професіонали, які знають все про додаткове обладнання та автомобільних багажниках, підкажуть відповіді на питання, що цікавлять і допоможуть вибрати необхідну модель. Оплатити товар можна найбільш підходящим для вас способом. Після цього ви можете забрати його зі складу. При необхідності, їх доставить кур'єр в вказане місце і час, по Києву. Ми також здійснюємо доставку по регіонах України. Є питання? Замовте зворотній дзвінок, зателефонуйте на наш номеру або заповніть нашу електронну форму зв'язку на сайті.

Хочемо Вас ознайомити з розділом бокові підніжки та причіпні пристрої.

на сторінку
Показані 1 - 12 із 129 пунктів
Показані 1 - 12 із 129 пунктів