Ваш автомобиль:

Каталог

Товарів у наявності: 1139

Захист картера двигуна  

захист двигуна цінаКартер є однією з найважливіших частин автомобільного двигуна. Але при їзді по нерівних дорогах або бездоріжжю він часто пошкоджується. Достатньо невеликого стирчить кругляка або вибоїни, щоб геть вивести його з ладу. Слід мати на увазі, що у іномарок картер встановлений близько до поверхні дорожнього покриття, тому пошкоджується набагато частіше, ніж у вітчизняних автомобілів. Захист двигуна - це металевий піддон, розташований під двигуном, обов'язково повинна бути встановлена ​​на автомобілі з низьким кліренсом і позашляховиках, які часто експлуатуються в екстремальних дорожніх умовах.

Чому вигідно купити захист двигуна?

захист піддону двигуна

  • По-перше, вона надійно позбавляє власника від неприятнейших наслідків пошкодження картера. Найчастіше ушкодження відбувається на природі, автомобіль стає непрацездатним, а буксирувати його до міста важко. Крім того, ремонт теж коштує грошей, тому набагато вигідніше заздалегідь встановити просту металеву деталь.
  • Другий аспект користі даної деталі полягає в тому, що вона відмінно виконує функції бризковика або пильовика, захищаючи двигун від бризок бруду, які сильно збільшують його нагрівання.
  • Третє приємне властивість - це додаткова безпека авто від угону, так як металевий лист серйозно заважає відключення ЕБУ.

Захист картера двигуна - Встановлення

Класифікується захист піддону картера в основному по виду матеріалу, з якого виготовлена. Може бути виконана з нержавіючої або звичайної сталі. У кожного з варіантів є свої переваги і особливості. Крім того, може бути різна товщина, наявність або відсутність фарбування або антикорозійного покриття і спеціальних люків для зливу масла. Установка проводиться порівняно швидко, якщо її виробляє фахівець - для цього на більшості марок автомобілів передбачені штатні кріпильні отвори, що позбавляє від необхідності свердлити кузов. Монтаж можна провести самостійно, але надійніше звернутися до фахівців.

Пропонуємо широкий вибір різних рішень захисту

купити захист картера двигунаУ нас можна купити захист картера і вибирати область захисту, товщину, відповідно до конфігурації автомобіля. Фахівці проконсультують Вас по всіх виниклих питань і допоможуть визначитися з вибором. Для отримання відповіді на свої питання досить тільки заповнити форму зворотного зв'язку, написати в розділі «контакти» або зателефонувати нам. Вас порадують низькі ціни і широкий вибір - не втрачайте вигідний шанс!

Пропонуємо Вашій увазі багажники на дах, а також велосипедні кріплення.

на сторінку
Показані 1 - 12 із 1139 пунктів
Показані 1 - 12 із 1139 пунктів